Kemer Belediyesi İlçe Genelinde Hummalı Şekilde Çalışmaya Devam Ediyor

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yol, kaldırım, yağmur suyu drenaj hattı, yön levhalarının yenilenmesi, okulların boyanması, yol çizgileri gibi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Tekirova Mahallesi Rixos Otel arkasında bulunan yolda yaklaşık 200 metrelik yol yapım çalışmasına devam eden belediye ekipleri, Göynük Mahallesi’ndeki halk plajında bulunan engelli rampasını yeniledi.

 

– Kuzdere Mahallesi’nin çehresi değişmeye devam ediyor

Kuzdere Mahallesi’nde de hummalı bir çalışma yürüten belediye ekipleri, önce halka hizmet anlayışıyla mahallenin çehresini değiştirmeye ve yıllardır yapılmayanları yapmaya devam ediyor.

 

Mahalledeki 900 metrelik yolun kaldırım çalışmalarını tamamlayan belediye ekipleri, 1040 sokaktaki yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına da devam ediyor.

 

Belediye ekipleri öte yandan mahallede yapılan parklardaki oyun grupları spor aletlerinin montajını gerçekleştiriyor.

 

– Çamyuva projelerle daha da güzel oluyor

Çamyuva Mahallesi, Ağva Deresi kenarındaki yeşil alan düzenleme çalışmaları sonrasında daha renkli ve modern hale geldi.

 

Söz konusu proje kapsamında yeni yapılan yürüyüş yolu ve rekreasyon alanının yanındaki yolun yağmur suyu drenaj hattının mazgallarını yapan belediye ekipleri, 5046 sokaktaki yol ve kaldırım çalışmalarını da hızla sürdürüyor.

 

Merkez Mahallesi Akdeniz Caddesi ile Lise Caddesi’ndeki ana yolda asfalt yama çalışmaları yapan belediye ekipleri, Yeni Mahalle 511 sokakta da hasar gören ve bozulan yolların tamiratları ve bordür çalışmalarına devam ediyor.

 

Belediye ekipleri, ilçe sınırları içindeki yön levhalarının tamirini de yaparken, UKOME’nin belirlediği yerlerde bulunan yaya geçitlerine çift kompenantlı yol çizgi boya uyguluyor.

 

– Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Kemer Belediyesi ortaklaşa yayla yollarını asfaltladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Kemer Belediyesi iş birliğince Ovacık Mahallesi Gölbastığı mevkisindeki sathi kaplama asfalt çalışmaları tamamlandı.

 

Asfalt kaplama çalışmalarında malzemelerin Kemer Belediyesi tarafından karşılandığı ve büyükşehir belediyesine ait arazözlerin yolu asfaltladığı belirtildi.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamasında, Kemer Belediyesi olarak ilçe genelinde hummalı şekilde vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi.

 

Kemer’de daha önce yapılmayan veya yapılamayan yol ve kaldırım çalışmalarını yapmaya devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Önceliğimiz Kemer’e ve Kemer halkına hizmet etmek. Bu anlayışla hareket ediyoruz. İlçemiz genelinde yol, kaldırım, yağmur suyu drenaj hattı ve diğer önemli çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bazı çalışmalarımız da kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Kemer’in çehresini değiştirmeye ve daha modern hale getirmeye devam edeceğiz. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı