OKX, düzenlediği trade yarışmasıyla kripto para yatırımlarında stratejinin önemine dikkat çekti

Türkiye’deki kripto para yatırımcılarıyla etkileşim kurmaya devam eden global kripto para borsası OKX, kriptoseverler için kripto trade yarışması düzenledi. Altcointürk ev sahipliğinde gerçekleştirilen ödüllü yarışmanın katılımcıları mentörler eşliğinde kripto trading’i yaptı. Genç kriptoseverlerin ilgi gösterdiği etkinlikte kripto alım satım süreçlerinde bilinçli işlem yapmanın ve trade stratejisi oluşturmanın önemi vurgulandı.

 

Dünyanın en hacimli kripto para borsalarından OKX, bilinçli yatırım yapma fikrini vurgulamak için yeni bir adım atarak kripto trade yarışması düzenledi. OKX Türkiye ve Altcointürk iş birliğiyle Altcointürk Base’de gerçekleştirilen yarışmada tüm katılımcılara mentör desteği sağlandı. Mentörler eşliğinde canlı olarak kripto alım satım işlemleri yapan yarışmacılara çeşitli ödüller verilirken, kripto trade süreçlerindeki işlem stratejilerinin önemi vurgulandı. Borsa, düzenlediği etkinliklerle kripto ekosisteminin gelişimine yönelik faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

 

Altcointürk ev sahipliğinde düzenlenen trade yarışmasında dörder kişiden oluşan iki grup stratejik bir mücadele içine girdi. Etkinlik boyunca her bir grup alanında uzman mentörler tarafından yönlendirilirken canlı indikatörler takip edildi ve teknik analizler yapıldı. Dört saat sonunda katılımcılara verilen sermayeyi en çok artıran kişinin bulunduğu takım yarışmayı kazandı. Tüm yarışmacılara 100 dolar değerinde OKB Coin verilirken yarışmanın birincisi 500 dolar değerindeki OKB Coin’in sahibi oldu. Mentörler tarafından kripto trade işlemlerindeki stratejilerin ve rasyonel hareket etmenin öneminin vurgulandığı etkinlik birçok kişi tarafından da canlı olarak takip edildi. 

 

OKX ve Altcointürk iş birliğinde düzenlenen yarışma birçok kriptoseveri bir arayı getirdi. Yarışmacılara kripto alım satım işlemlerine dair teknik detayların ve işlem stratejilerinin aktarıldığı etkinlikte stratejik bir mücadele verildi. Dört saat süren heyecan dolu yarışmanın ardından katılımcılara doğru trade’in nasıl yapıldığı noktasında önemli detaylar aktarıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı