Selahattin Baykara 200 kişiye istihdam oluşturacak

İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) Başkanı Feyyaz Sungur ile iş insanı Selahattin Baykara, yeni projelerde istihdam edilecek personeller için görüşme yaptılar.

 

Kendi şirketi olan Sda Grup firmasına Türkiye genelinde ana hat trenlerin yemekli vagon işletmelerinin eklendiğini belirten Selahattin Baykara, projenin ilk etapta yaklaşık 200 kişiye yeni iş imkanı sağlayacağını ifade etti. Yemekli vagonların, modern restoran ve cafe şeklinde ileri seviyede hizmet vereceğini söyleyen Baykara, “İçerisinde Starbucks Cafe dahil tüm hizmetlerin olacak. Turistik Doğu Ekspresi de dahil tüm ana hat trenlerinde beş yıldızlı otel kompleksi olarak hizmet verilecek. Ayrıca, Sda Grup olarak 2022 Kasım ayı itibari ile farklı bir projede ithalat, ihracat, gümrük ve lojistik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere yeni istihdamlar oluşturacağız” dedi. 

İZİD Başkanı Feyyaz Sungur ise daha önce de işveren ile iş arayanları buluşturduklarını dile getirerek “Hem dernek sitemiz, hem de sosyal medyada kurduğumuz grup aracılığıyla eleman arayanların ilanlarını yayınlıyoruz. İşçiyle işvereni buluşturup istihdama katkı sağlıyoruz. Sda Grup Kurucusu Selahattin Baykara’da yeni projesi için bizim öncülüğümüzde ilk etapta iki yüz kişiye istihdam oluşturacak. Gelecek projelerde yine el ele işbirliği içinde olarak istihdam oluşturmaya devam edeceğiz” dedi

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı